RU
ENG
UA
RU

г. Киев, улица Владимирская, 42-А,

офис 28-Б (метро Золотые ворота)

RU
ENG
UA
RU

Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб).

Скаржник звернувсядо суду зі скаргою про визнання дій Баришівського відділу державної виконавчої служби у Броварському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції протиправними, в якій просить зобов`язати Баришівського відділу державної виконавчої служби у Броварському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції скасувати постанову Баришівського відділу державної виконавчої служби у Броварському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції №43456353 від 26.05.2014 та зобов`язати зняти арешт накладений постановою державного виконавця від 26.05.2014 в рамках виконавчого провадження №43456353.

Скаргу ОСОБА_1 , про визнання дій Баришівського відділу державної виконавчої служби у Броварському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції протиправними, стягувач АТ «Райффайзен Банк Аваль», про визнання дій протиправними та скасування постанов- задовольнити.

Визнати неправомірним дії та Баришівського відділу державної виконавчої служби у Броварському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції щодо не зняття арешту в рамках виконавчого провадження №43456353 неправомірними.

Постанову Баришівського відділу державної виконавчої служби у Броварському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції від 26.05.2014 в рамках виконавчого провадження №34356353 про арешт майна боржника та оголошення заборони його відчуження, з примусового виконання виконавчого листа №2-2633/11 виданого 28.02.2011 Дарницьким районним судом м. Києва - скасувати.

Зобов`язати Баришівський відділ державної виконавчої служби у Броварському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції зняти арешт з усього майна ОСОБА_1 , який був накладений постановою Баришівського відділу державної виконавчої служби від 26.05.2014 в рамках виконавчого провадження №43456353 про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, з примусового виконання виконавчого листа №2-2633/11 виданого Дарницьким районним судом м. Києва від 28.02.2011.

Задайте свой вопрос онлайн!

Заявка прийнята

Спасибо, что обратились в нашу компанию. Наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее время и помогу решить юридическую проблему.

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Спасибо, что обратились в нашу компанию. Наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее время и помогу решить юридическую проблему.