RU
ENG
UA
RU

г. Киев, улица Владимирская, 42-А,

офис 28-Б (метро Золотые ворота)

RU
ENG
UA
RU

Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; біженців.

ОСОБА_1 (надалі по тексту також - позивач) звернувся до суду з адміністративним позовом до Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області (надалі по тексту також - відповідач), в якому просить визнати протиправними дії Центрального міжрегіонального Управління Державної міграційної служби України в м. Києві та Київській області щодо пропуску строку на розгляд заяви ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , про оформлення набуття громадянства України за територіальним походженням особи відповідно до ч. 1 ст. 8 ЗУ «Про громадянство України», зобов`язати Центральне міжрегіональне Управління Державної міграційної служби України в м. Києві та Київській області невідкладно розглянути заяви ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 про оформлення набуття громадянства України за територіальним походженням особи відповідно до ч. 1 ст. 8 ЗУ «Про громадянство України».

Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідачем безпідставно порушено строки щодо розгляду заяви про набуття позивачем громадянства України та не прийнято ніякого рішення.

1. Адміністративний позов ОСОБА_1 задовольнити.

2. Визнати протиправними дії Центрального міжрегіонального Управління Державної міграційної служби України в м. Києві та Київській області (02152, м. Київ, вул. Березняківська, 4а, код ЄДРПОУ 42552598) щодо не здійснення розгляду заяви ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про оформлення набуття громадянства України за територіальним походженням особи відповідно до ч. 1 ст. 8 ЗУ «Про громадянство України» у передбачені законодавством строки.

3. Зобов`язати Центральне міжрегіональне Управління Державної міграційної служби України в м. Києві та Київській області (02152, м. Київ, вул. Березняківська, 4а, код ЄДРПОУ 42552598) розглянути заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про оформлення набуття громадянства України за територіальним походженням особи відповідно до ч. 1 ст. 8 ЗУ «Про громадянство України» у передбачені чинним законодавством строки.

4. Стягнути на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 )  судові витрати, пов`язані зі сплатою судового збору у розмірі 992,40 грн (дев`ятсот дев`яносто дві гривні 40 коп.) за рахунок бюджетних асигнувань Центрального міжрегіонального Управління Державної міграційної служби України в м. Києві та Київській області (02152, м. Київ, вул. Березняківська, 4а, код ЄДРПОУ 42552598).

Задайте свой вопрос онлайн!

Заявка прийнята

Спасибо, что обратились в нашу компанию. Наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее время и помогу решить юридическую проблему.

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Спасибо, что обратились в нашу компанию. Наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее время и помогу решить юридическую проблему.