RU
ENG
UA
RU

г. Киев, улица Владимирская, 42-А,

офис 28-Б (метро Золотые ворота)

RU
ENG
UA
RU

Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про повернення дітей до країни постійного місця проживання.

До Деснянського районного суду міста Києва звернувся позивач - громадянин Канади ОСОБА_3 через свого представника - адвоката Губіна Олександра Тимофійовича з позовом про визнання переміщення та утримання дитини на території України незаконним та повернення дитини до місця її постійного проживання.

Позивач вважає, що відповідачка здійснила протиправне переміщення та продовжує незаконно утримувати дитину на території України, що підпадає під дію Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 року, та просить суд: визнати незаконним переміщення та утримування на території України малолітньої дитини  ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ; повернути малолітню  ОСОБА_4 , до місця постійного проживання - Канаду; у разі відмови добровільно повернути дитину ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,зобов`язати ОСОБА_2 передати дитину батькові. ОСОБА_5 для забезпечення повернення дитини на територію Канада; покласти понесені судові витрати на позивача; Допустити негайне виконання цього рішення у частині повернення дитини до Канади.

У позові  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба у справах дітей та сім`ї Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації про визнання переміщення та утримання дитини на території України незаконним та повернення дитини до місця її постійного проживання - відмовити повністю.

Рішення суду може бути оскаржене до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його складання через Деснянський районний суд міста Києва.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Задайте свой вопрос онлайн!

Заявка прийнята

Спасибо, что обратились в нашу компанию. Наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее время и помогу решить юридическую проблему.

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Спасибо, что обратились в нашу компанию. Наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее время и помогу решить юридическую проблему.